MyntSnack
Avsnitt

Jubileum avsnitt 100 med Rebecca

Dela

I avsnitt 100 får ni lyssna på när när vi gör en återblick om MyntSnacks historia. Rebecca gästar även detta avsnitt. Där hon framför sin erfarenhet av myntsamlandet och mässor. Göran presenterar även veckans variant som vanligt. Bilder finns som vanligt på Instagram och Facebook. Följ oss där.


Är du en inbiten myntsamlare med en stor eller lite myntsamling eller du kanske bara är intresserad av mynt och historia så är detta en podcast för dig. Vi pratar om allt från vikingatid till modena mynt och sedlar.


Stort nöje


Följ oss på Facebook, Instagram eller X


myntsnackpodd@gmail.com

Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör Fredrik Klys och Göran Boström. Innehållet i podden är skapat av Fredrik Klys och Göran Boström och inte av, eller tillsammans med, Poddtoppen.