Hur får du något som skulle kunna ta 10 eller 20 år att hända på 3 månader?
I det här avsnittet pratar vi om det som händer när du slutar ta den långsamma, logiska och “rimliga” vägen.
För tänk om det inte behöver ta år av dejting, självtvivel, överanalyserande och heartbreaks för att hitta din person?
Det finns genvägar och i det här avsnittet tar vi hjälp av kvantfysiken för att förklara hur du kan skapa ett kvanthopp i ditt kärleksliv. Du får koll på vilka faktorer som gör att du kan sätta ett stort mål - som att hitta din person inom en viss tidsram - och uppnå det.
Vi pratar om de 4 sätten du kan kvanthoppa i ditt liv och det här avsnittet är för dig som är redo att hitta din person i år.
DESSUTOM! Emma är tillbaka från bröllopsresan och delar alla känslor och upplevelser från såväl bröllopet som resan. Lyckan smittar av sig ❤️
Redo att hitta din person? Läs mer och ansök till Hitta din person 4-månaders coachingprogrammet (individuellt eller grupp) här: https://www.likeattractslikecoaching.com/
Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör
Like Attracts Like Coaching. Innehållet i podden är skapat av Like Attracts Like Coaching och inte av,
eller tillsammans med, Poddtoppen.