Avsnitt 197, Podden fyller 4 år


Tänk att det redan har gått 4 år sedan vi startade podden, dock så glömde vi totalt bort detta när vi väl poddade. Trots att tanken var att avsnittet skulle tillägnas just detta. Så vi säger grattis och hurra till oss nu istället.

Nåväl, det blev ett 3-parts samtal längs med E4an på väg tillbaka till Stockholm mellan syskonen och Mamoni. För jovisst, vi fick finbesök i bilen av vår kompis som stått på mässa med oss.

Vi var utställare på Energimässan i Norrköping och hade en jättefin dag där vår tjänst Soul Keys fick stå i rampljuset.

Vi pratar lite om vad som händer framöver och även om roliga saker som sker i podden under sommaren.

Mamoni hittar ni på, www.mjauniversum.com, samt på instagram under mjauniversum.


Tack till alla er som följer oss år efter år och som är en del av vårt SoulRiwer community.


Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör Jimmie Olsson och Sarah Miroglio. Innehållet i podden är skapat av Jimmie Olsson och Sarah Miroglio och inte av, eller tillsammans med, Poddtoppen.