Obrovské prekvapenie, koľké z vás spávajú s mužom v oddelených spálňach. Pre nás dve je to nepoznaný vesmír a musíme povedať, že sme ani len netušili, že takéto niečo môže fungovať. Čo myslíte vy? Sú oddelené spálne cesta do pekla? Alebo je to konečne niečo, čo pomohlo vášmu vzťahu a vy tak fungujete lepšie a možno si aj viac vážite jeden druhého?
Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör
Divoká Jazda #bezhanby. Innehållet i podden är skapat av Divoká Jazda #bezhanby och inte av,
eller tillsammans med, Poddtoppen.