Książka Kingi Sabak, “Trochę z zimna, trochę z radości” to jeden z najciekawszych i najdojrzalszych debiutów w polskiej literaturze ostatnich lat. Jedna bohaterka, kilkanaście opowieści i świat trochę nostalgiczny, trochę szczęśliwy, a trochę dramatyczny. Rozmawiamy o poszukiwaniu tożsamości bohaterki i tym, jak nie pisać autobiografii.
Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör
Grupa Stonewall. Innehållet i podden är skapat av Grupa Stonewall och inte av,
eller tillsammans med, Poddtoppen.