Vi fortsätter att förvånas över den korta tiden som är kvar till Köpenhamn maraton. Det är liksom peak mara-träning nu och det känns i kroppen. Vi är båda stundtals trötta... men vad gör det, man får bara k-ä-m-p-a på.

Vi passar även på att ta med lite frågor från er bara för att vi tycker att det är så himla kul när ni skickar in funderingar till oss. Utan er ingen podd liksom! Med det sagt GOD helg!

Du som lyssnar på vår podd får gärna betygsätta den på den plattform du lyssnar på – lämna gärna en recension. Då blir podden mer synlig för andra plus att vi värdar blir glada.

Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör Tyngre. Innehållet i podden är skapat av Tyngre och inte av, eller tillsammans med, Poddtoppen.

Senast besökta

Spring för Livet

31. Vad är Daily Distance Club?

00:00