Alo! Kam Nje Pytje (Podcast Shqip)

Alo! Kam Nje Pytje (Podcast Shqip)

Debate më të nxehta se fotot lakuriq të Margot Robbie. Humori më i zi se Obama (qeni i Ilir Shaqirit tek Big Brother Vip).Çdo te hënë ne te gdhire del podcasti më i mirë. Nese jeni te pangopur dhe nje ne jave nuk u mjafton atehere Ju inkurajojmë të na mbështesni në Patreon: https://www.patreon.com/Alo_kam_nje_pytje ku do të keni akses pa limit të çdo episodi pa reklama, 3 episode më shumë se në platformën bazë dhe të gjitha episodet BONUS* dhe shume episode eksluzive te padegjuar më parëAsgjë nuk ka imunitet ndaj humorit apo pyetjeve kritike.Ju rikujtojmë që episodet tona janë telefonata të vërteta spontane të painskenuara, apo paramenduara dhe si pasojë varen nga cilësia e internetit. Ne punojmë cdo ditë për të rritur kualitetin e cdo podcasti te rradhës. Faleminderit për mirëkuptimin.Ti vetëm dëgjo dhe na mbështet duke na ndjekur dhe duke e shpërndarëInstagram: alo_kam_nje_pytjeYoutube: Alo! Kam nje pytje https://linktr.ee/PODHUB2.0

Antal avsnitt: 32

Senaste avsnittet:

En podcast av: Pod Hub 2.0

Webb:

Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör Pod Hub 2.0. Innehållet i podden är skapat av Pod Hub 2.0 och inte av, eller tillsammans med, Poddtoppen.

Sparad till Mina favoriter!

Du hittar dina favoriter i menyn.