Feel Good - 029 2 Hour Deep House Set Guest Gabe Pereira 2020 #VFG29
Avsnitt

Feel Good - 029 2 Hour Deep House Set Guest Gabe Pereira 2020 #VFG29

The best Vocal Deep House, Nu Disco, Indie Dance, House 2 hour set as of Feburary 05 2020 mixed by V3NSO & GABE PEREIRA!

Gabe Pereira Social Media Links:

@gabepereiraofficial

soundcloud.com/gabepereiraofficial

instagram.com/gabepereiraofficial/

facebook.com/GabePereiraofficial/

open.spotify.com/artist/6wTNLZedek1dnn1Ibjup14?si=ADeFMmS4SYeNsH8APQNtRQ

Gabe Pereira, Don Charles, Leo Picon - Tao Bom Remix

https://open.spotify.com/album/08e7YCgNScUzrrEAbz4PoI

Justin Bieber - Yummy (Gabe Pereira Remix) FREE DOWNLOAD

https://soundcloud.com/gabepereiraofficial/justin-bieber-yummy-gabe-pereira-remix

Find ALL Feel Good Episodes @ soundcloud.com/v3nso/sets/v3nsofeelgood

V3NSO's Feel Good Podcast on iTunes: podcasts.apple.com/us/podcast/feel…od/id1315478467

For more info about V3NSO:

instagram.com/v3nso

youtube.com/c/v3nso

facebook.com/V3NSO

twitter.com/V3Nso

mixcloud.com/v3nso

Feel Good - 029 2 Hour Deep House Set Guest Gabe Pereira 2020 #VFG29

- V3NSO Set - Hour 1

1. Max Oazo & Camishe - With Or Without You (Ojax & Bonzana remix) @maxoazo

2. VetLove - Play That Game (Original Mix) @alexey-vetlov

3. Mahmut Orhan - What You Need (Original Mix) @mahmut-orhan

4. Housenick - No One (Costa Mee Remix) @costa-mee

5. Paul Lock - Weekend Freakin (Original Mix) @paullock

6. Costa Mee & Pete Bellis & Tommy - Never Gonna Be The Same (VetLove Remix) @alexey-vetlov

7. Da Buzz - True Colors (Johan K Extended Remix)

8. Chris Isaak - Wicked Game (FINAL DJS Remix) @finaldjs-theremixes

9. Angel Stoxx ft. Drew - Let Go (Burak Cilt & Sergen Tekin Remix) @dj-burak-cilt @sergentekin

10. Osman Altun - Move On (Original Mix) @osmanaltun

11. Stefre Roland - My Self Control (Original Mix) @stefreroland

12. Nikko Culture - Something's Gone (Nayio Bitz Remix) @nayio-bitz

13. Veneta, Tolga Mahmut -I Need You (Extended Mix) @tolgamahmut

14. Nick Hook - Strange Fascination (Martin Sharp Remix) @martinsharp-producer

- GABE PEREIRA Set - Hour 2 (59:53)

1. JLV - Feel Again (VIP Mix) @jlvmusic

2. Agoria, Solomun - You're Not Alone (Radiomatik, Ghostt Re-shape) @radiomatik @ghosttmusic

3. Cristoph - Voice Of Silence (Evokings & Cazt Remix) @evokings @caztmusic

4. Leftwing & Kody - Missing (Should've Known It) @leftwingaudio

5. Bruno Be, Fancy Inc - Spectrum (Say My Name) @brunobe @fancyinc

6. Just Her - Follow You Down (Zuffo Remix) @zuffomusic

7. London Grammar - Hey Now (Antdot & Vicentini Remix) @antdotmusic @vicentiniofficial

8. Billie Eilish - Everything I Wanted (Gabe Pereira Remix) @gabepereiraofficial

9. Vintage Culture, Fancy Inc - In The Dark @vintageculturemusic @fancyinc

10. Öwnboss & Cool Keedz - Make Your Move @ownbossoficial @coolkeedz

11. SEVEK - Me Alone @sevekmusic

12. Ownboss & Cevith - They Speak (OW!) @ownbossoficial @cevith

13. OFFAIAH - Private Show(Vokker Remix) @djvokker

14. Mapei - Don't Wait (Gabe Pereira Remix) @gabepereiraofficial

Photography by @thephotofiend

Podden och tillhörande omslagsbild på den här sidan tillhör V3NSO. Innehållet i podden är skapat av V3NSO och inte av, eller tillsammans med, Poddtoppen.